Oferta

PIWNICE OGRODOWE

PIWNICE OGRODOWE

Piwnica ogrodowa umieszczona w pobliżu domu idealnie nadaje się do przechowywania i magazynowania większych ilości żywności np. przetworów. Dzięki panującej w jej wnętrzu temperaturze sprawdzi się również jako piwniczka na wina i inne dojrzewające produkty. 

PIWNICE OGRODOWE ŁĄCZONE

PIWNICE OGRODOWE ŁĄCZONE

Więcej miejsca na przechowywanie warzyw, owoców czy też win zapewnia łączenie kilku piwnic ogrodowych. Możemy je połączyć zarówno wzdłuż jak i wszerz w zależności od potrzeb Klienta. To rozwiązanie doskonale sprawdza się przede wszystkim w dużych ogrodach. Piwnice łączone można zagospodarować w dowolny sposób spełniający oczekiwania i potrzeby Klienta. 

PIWNICE OGRODOWE WYŁOŻONE CEGŁĄ

PIWNICE OGRODOWE WYŁOŻONE CEGŁĄ

Wyłożenie cegłą może stanowić idealną dekorację oraz stanowić praktyczne rozwiązanie dla utrzymania odpowiedniej wilgotności w piwnicy ogrodowej. Cegła jest przede wszystkim dobrym izolatorem termicznym, który kumuluje ciepło i utrzymuje je przez długi czas. Latem zapewnia odpowiednie chłodzenie, a zimą sprzyja utrzymaniu cennego ciepła. Materiał ten jest również łatwy do utrzymania w czystości. Jest również bezpieczny dla środowiska i ekologiczny. 

O NAS

Leader-Bet to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wyrobów betonowych. Posiadamy własne zaplecze produkcyjne, transport HDS i przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów. Możesz nam zaufać.